Odwiedzający targi mieli okazję zapoznać się z ofertą czołowych dostawców produktów oraz usług dla hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz centrów Wellness&SPA. Zaprezentowali się m.in.: Agata, BTL, Centrum Sauny, Electrolux, Famos, Hartmann, Klafs, Kler, Klose, LSI, Meden-Inmed, Noti Contract, Paged Meble, Philips, Polmaster, Poolspa, Roca, Profap/U-nex, Samsung, Wandex oraz Vox Meble. W ramach specjalnie zaaranżowanej przestrzeni można było zapoznać się z najbardziej innowacyjnymi propozycjami dla branży. Podczas tegorocznej edycji targów debiutowało aż 70 produktów.
U-Nex producent marki Profap zaprezentował się na targach Invest-Hotel po raz pierwszy. Firma specjalizuje się we wnętrzach hotelowych i apartamentowych. Szerokie możliwości pozwalają na zaproponowanie oferty dostosowanej do różnych standardów obiektów hotelowych. Na stoisku firmy prezentowano 2 ekspozycje: bardziej standardową, czyli pokój z aneksem kuchennym wykonany z jasnej płyty melaminowanej, a także ekskluzywną propozycję fornirowanej, orzechowej sypialni. Zwiedzający mogli także zapoznać się z ostatnimi realizacjami firmy.
Program targów obejmował konferencje poświęcone inwestycjom hotelarskim, światowym trendom w aranżacji i wyposażaniu hoteli, jakości usług w ośrodkach turystycznych, a także standardom w budowaniu i prowadzeniu ośrodków Spa. Wydarzeniem targów był niewątpliwie wykład Petera Joehnk z JOI Design pt. ‘Projekt wnętrza jest trójwymiarowym narzędziem marketingowym (…dla projektu, nie dla projektanta)’ w ramach bloku ‘Design jako element przewagi konkurencyjnej w hotelarstwie’, na który przybyła rekordowa liczba słuchaczy. Jedną z prezentowanych podczas referatu realizacji był Hotel Park-Inn w Krakowie – zeszłoroczna realizacji firmy U-Nex.

_dsc6422_resize_resize_resize _dsc6390_resize_resize_resize _dsc6382_resize_resize