10 PE-P na Arena Design 2011 w Poznaniu

W dniach 25-28.05.2011 odbędzie się trzecia edycja „areny DESIGN”. W ramach tego wydarzenia na MTP w pawilonie 3 zapraszamy na wystawę z okazji 10-tego jubileuszu  programu PE-P. Podczas tego wydarzenia zostanie zaprezentowany projekt dyplomowy Kuby Blimela zrealizowany pod kierunkiem prof. Katarzyny Laskowskiej, a wykonany przez firmę Profap. W tym dniu odbędzie się również obrona pracy magisterskiej Kuby Blimela.

Więcej

STOLIK KAWOWY PIANO – PRODUKTEM ROKU 2011

Rozstrzygnięto dziewiątą edycję konkursu „Produkt Roku 2011” branżowego miesięcznika „Meble Plus”. Ponad 60 produktów zgłoszonych przez 28 firm walczyło o zwycięstwo w 13 kategoriach tematycznych. Główną nagrodę w kategorii „Mebel mieszkaniowy” zdobył stolik kawowy PIANO firmy Profap.

Więcej

PROFAP ZAPROSZONY DO 10.EDYCJI POZNAŃSKIEGO PROGRAMU PE-P

W dniach 18-19 listopada 2010 r. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem organizują konferencję PROJEKT / PROCES / PRODUKT. Wykłady poprzedzają warsztaty, przygotowane w ramach 10. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego (PE-P) prof. Katarzyny Laskowskiej. Do współpracy przy tegorocznej edycji zaproszono firmę Profap.

Więcej

PRZED NAMI TARGI WYPOSAŻENIA WNĘTRZ I GASTRONOMII HORECA W KRAKOWIE 17-19.11.2010

W dniach 17-19 listopada odbędą się 18. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Ponad 7 tys. m2 powierzchni i blisko 300 wystawców sprawia, że krakowskie targi to największy jesienny event branży HORECA w Polsce. 3-dniowa impreza pozwala na prezentację szerokiej, zróżnicowanej oferty wyposażenia hoteli, innych obiektów noclegowych oraz punktów gastronomicznych. Towarzyszą jej targi artykułów spożywczych i napojów Gastrofood, targi wina Enoexpo, festiwal kulinarny oraz szereg seminariów. Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy U-Nex/Profap (nr A7) – wszyscy odwiedzający będą mieli szansę na wygranie ekskluzywnej komody marki Profap.

Więcej

UROCZYSTE OTWARCIE MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA „U SIEMACHY” PRZEZ PREMIERA DONALDA TUSKA

Młodzieżowy Ośrodek Rozwoju Społecznego w Tarnowie to pierwsza w Polsce placówka edukacyjno-wychowawcza dla dzieci oraz młodzieży zlokalizowana obok dużego centrum handlowego. W ostatni piątek (5.11.2010) odbyło się oficjalne przekazanie ośrodka wychowankom. Uczestniczący w uroczystości szef rządu, Donald Tusk był pod wrażeniem placówki oraz samej idei. Przyjazne, nowoczesne wnętrza ośrodka to wynik pracy firmy U-Nex/Profap. ‘Jesteśmy dumni z naszego projektu oraz udziału w tak szczytnym przedsięwzięciu.’ – mówi prezes firmy, Leszek Górski.

Więcej

TARGI INVEST HOTEL ZA NAMI

W minionym tygodniu, w stolicy Wielkopolski odbyły się targi Invest-Hotel, czyli największe specjalistyczne wydarzenie dla branży hotelarskiej w Polsce. Ta 4 – dniowa impreza to obecnie najważniejsze forum wymiany branżowych doświadczeń, a także rzetelne źródło wiedzy na temat inwestycji hotelowych oraz aktualnych trendów. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 170 wystawców z 6 krajów. Wśród nich po raz pierwszy firma U-Nex, producent marki Profap.

Więcej

RUSZAJĄ TARGI INVEST HOTEL W POZNANIU 20-23.10.2010

Już jutro (środa, 20.10) rozpoczynają się największe targi hotelowe Invest Hotel w stolicy Wielkopolski. Swoją ofertę przedstawią czołowi dostawcy produktów i usług dla hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz centrów Wellness&SPA. W programie szereg konferencji, wykładów i prezentacja modelowych wnętrz. Zapraszamy na stoisko Profap (nr 28, Pawilon 3A), gdzie oprócz standardowej oferty zostaną zaprezentowane 2 zupełne nowości. Targi trwają do soboty (23.10).

Więcej

NOWY PUNKT SPRZEDAŻY W KRAKOWIE – JUŻ OTWARTY!

 

Od dziś meble Profap można zakupić w nowym punkcie sprzedaży w Krakowie. Jest to salon MIX MEBLE, przy ul. Wadowickiej 8a. Pierwsza ekspozycja w nowej lokalizacji prezentuje elegancką, orzechową sypialnię z popularnej kolekcji SENSO. Już od października oferta specjalna – 10% rabat na zakup mebli właśnie z kolekcji SENSO. Promocja obowiązuje także w nowym salonie. Zapraszamy!

Więcej